ASUS ROG OC Showdown 2015: Rusza druga runda kategorii Formula

Od 19 czerwca do 20 lipca br. rozgrywany będzie drugi etap przygotowanych przez firmę ASUS zawodów w podkręcaniu podzespołów komputerowych w kategorii Formula. Uczestnicy z całego świata powalczą o najlepsze wyniki przy wykorzystaniu chłodzenia powietrzem lub wodą oraz komponentów partnerów konkursu. Według statystyk HWBOT.org, płyty główne i karty graficzne ASUS ROG są najpopularniejszym wyborem overclockerów.

ROG OC Showdown 2015 dzieli się na dwie serie – Formula i Extreme – a w każdej z nich odbywają się trzy rundy. We współpracy z HWBOT.org oraz partnerami konkursu – Intel®, G.Skill, Enermax i Extreme Cooling Components (8ECC), zespół ASUS ROG zaprasza entuzjastów wydajności do wysyłania zgłoszeń do kolejnego etapu kategorii Formula.

Przystępne cenowo przetaktowywanie w walce o uznanie i nagrody

Druga runda OC Showdown 2015 Formula przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych overclockingiem, od entuzjastów po zupełnych nowicjuszy. Aby zapewnić uczestnikom równe szanse, dozwolone są jedynie dostępne na rynku tradycyjne systemy chłodzące powietrzem i wodą. To sprzęt, z którego jest w stanie korzystać każdy, niezależnie od doświadczenia. Wybrane chłodzenie musi być zamontowane w systemie opartym na płycie głównej firmy ASUS.

Druga runda podzielona jest na trzy etapy, w których uczestnicy będą mierzyć swoje osiągnięcia za pomocą Intel Extreme Tuning Utility (XTU), GPUPI dla CPU i HWBOT Prime. Pełne zasady drugiej rundy OC Showdown 2015 Formula można znaleźć na stronie http://oc-esports.io/#!/round/rogocs_formula_r2.

Wśród nagród dla uczestników znajdą się najnowsze płyty główne dla graczy ROG Rampage V Extreme, procesor Intel Core i7 5930K, pamięć HyperX Predator DDR4 oraz karta graficzna ASUS Strix GTX 980. Inne nagrody jakie można zdobyć to: płyta główna ROG Maximus VII Gene (mATX), system chłodzenia procesora Liqmax 120/240 CPU firmy Enermax oraz dysk HyperX Savage SSD. W trakcie trwania konkursu rozlosowane zostaną także koszulki, etui do słuchawek oraz kieszeń dysku Enermax Ultrabox.

Pełna lista nagród znajduje się na stronie http://oc-esports.io/#!/round/rogocs_formula_r2/prizes

 

NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY

  • Międzynarodowe zawody dla overlockerów wykorzystujących dostępne na rynku rozwiązania chłodzące wodą i powietrzem.
  • Do wygrania płyty główne dla graczy ROG Rampage V Extreme i Maximus VII Gene, karta graficzna ASUS Strix GTX 980 oraz sprzęt firm Intel, HyperX i Enermax
  • Oficjalne oznaczenia zawodów: @ASUS_ROG, #OCShowdown
Mateusz Szewc

Cześć! Nazywam się Mateusz, jestem założycielem i redaktorem naczelnym Tech4Us. Mam nadzieję, że dzięki Naszej stronie szeroko pojęta technologia będzie jeszcze bardziej przyjazna i zrozumiała Nam wszystkim, a nasza praca spotka się z Państwa aprobatą i zainteresowaniem. Po za światem technologii interesuję się sportem, lotnictwem i podróżowaniem. Zapraszam do Naszego świata technologii. :-)

  • Dorkus

    Nie ma co się dziwić, że większość kręci ASUS-y. Mają konkretne chłodzenie i SAP w podzespołach, wiadomo, że taka karta więcej wytrzyma i dłużej pożyje.

  • Mateusz Szewc

    Masz rację Asus już od dłuższego czasu aktywnie działa w OC i to z bardzo dobrym skutkiem. 🙂