Kije Selfie zabronione na festiwalach muzycznych Coachella i Lollapalooza.

Jeśli wybierasz się na któryś z tych festiwali zapomnij o zdjęciach selfie robionych za pomocą teleskopowego kijka. Zarówno kwietniowy jak i lipcowy festiwal do listy rzeczy zabronionych dorzuciły akcesoria selfie. Zasada brzmi:  Używanie podczas festiwalu akcesoriów GoPro takich jak kije, statywy i teleskopy jest zabronione.

Ostatnio teleskopowe kije zostały zbanowane na większości festiwalach muzycznych, do który doszły również najważniejsze muzea na świecie czy angielska liga Premier League.

Na pewno zakazy pozwolą widowni w pełni cieszyć się festiwalem i uczestniczyć w wydarzeniu, a także zdobyć nieco więcej powierzchni. Tak czy inaczej „Selfie” dalej cieszy się bardzo dużą popularnością.

Mateusz Szewc

Cześć! Nazywam się Mateusz, jestem założycielem i redaktorem naczelnym Tech4Us. Mam nadzieję, że dzięki Naszej stronie szeroko pojęta technologia będzie jeszcze bardziej przyjazna i zrozumiała Nam wszystkim, a nasza praca spotka się z Państwa aprobatą i zainteresowaniem. Po za światem technologii interesuję się sportem, lotnictwem i podróżowaniem. Zapraszam do Naszego świata technologii. :-)