Głośnik z funkcją Karaoke i wzmacniaczem gitarowym dla entuzjastów muzyki

Firma Manta S.A., największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz Oficjalny Partner Ekstraklasy, z dumą przedstawia nowy głośnik o mocy 100W Manta BEAST Karaoke Bluetooth Speaker Box MM276. Urządzenie jest niepowtarzalnym połączeniem tradycyjnych funkcji z nowoczesnymi technologicznie możliwościami. To idealne rozwiązanie zarówno dla młodych muzyków, jak i osób szukających wyjątkowych i szalonych sposobów na zabawę.

Dzięki możliwości podłączenia gitary elektrycznej głośnik Beast pozwoli każdemu, kto marzy o karierze basisty czy gitarzysty, na rozwój swoich umiejętności bez zbędnego narażania się na duże koszty.  To wielofunkcyjne urządzenie może stać się również nieodłącznym elementem prób zespołów, ponieważ zostało dodatkowo wyposażone w dwa niezależne wejścia mikrofonowe.

Osoby, które nie aspirują do bycia muzykiem, będą mogły wykorzystać głośnik do własnych imprez w stylu karaoke, bez potrzeby instalowania specjalnych programów na komputerze. Aby urozmaicić zabawę przy muzyce głośnik Manta BEAST Karaoke Bluetooth Speaker Box MM276 wyposażony został w specjalną funkcję Disco Light, która zrobi wrażenie na gościach jako wyjątkowa scenografia. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w Bluetooth, który pozwoli na puszczanie muzyki bezpośrednio ze smartfona lub tabletu.

Co jest bardzo istotne dla amatorów rozrywek na świeżym powietrzu, produkt ten idealnie poradzi sobie w każdym plenerze. Wbudowana bateria zapewni aż do 10 godzin ciągłej pracy (w zależności od poziomu głośności), a poręczny uchwyt i kółka pozwolą na łatwy i szybki transport.

Głośnik posiada także wyświetlacz, który pomoże w korzystaniu z takich funkcji jak  kontrola echa w mikrofonie, pełna regulacja tonów wysokich i niskich, a także equalizer – który pomoże dostosować brzmienie każdego utworu. Wejście USB pozwoli także na ładowanie zewnętrznych urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet.

Piec gitarowy, urządzenie do karaoke, głośnik na imprezy muzyczne – możliwości Beast Karaoke Bluetooth Speaker są nieograniczone i przypadną do gustu każdemu, kto lubi spędzać czas przy muzyce, a wszystko to oczywiście przy najlepszym stosunku jakości do ceny.

Link do strony produktu: http://www.manta.com.pl/pl/mm276

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 599 zł

Specyfikacja techniczna głośnika BEAST Karaoke Bluetooth Speaker Box MM276:

Wbudowane głośniki: 10” głośnik o mocy 100W
Zasilanie: AC 110-240V
Wymiary: 340x330x610
Waga: 11,99 kg
Bluetooth: Tak
Złącza: Jack 6,5 mm (2 wejścia na mikrofon, 1 na gitarę)
Wyświetlacz: LCD
Dodatkowe funkcje: Ładowanie urządzeń zewnętrznych (dodatkowe wejścia USB), funkcja „disco light”, regulacja echa mikrofonu, pełna regulacja tonów niskich i wysokich, equalizer
Wejście AUX: Tak
Cechy szczególne: 2x 5W Tweeter
Dodatkowe wyposażenie: Pilot zdalnego sterowania
Wbudowany akumulator: Tak
Temperatura pracy: 5˚C – 35˚C

 

Mateusz Szewc

Cześć! Nazywam się Mateusz, jestem założycielem i redaktorem naczelnym Tech4Us. Mam nadzieję, że dzięki Naszej stronie szeroko pojęta technologia będzie jeszcze bardziej przyjazna i zrozumiała Nam wszystkim, a nasza praca spotka się z Państwa aprobatą i zainteresowaniem. Po za światem technologii interesuję się sportem, lotnictwem i podróżowaniem. Zapraszam do Naszego świata technologii. :-)