Snapcash nowa funkcjonalność Snapchata.

Snapchat to popularna platforma za pomocą której można przesyłać zdjęcia i wideo do wspólnych znajomych, a wysłane materiały po krótkim czasie ulegają autodestrukcji. Firma ogłosiła właśnie, że do programu została wprowadzona nowa funkcjonalność „Snapcash” za pomocą, której można przesyłać pieniądze do znajomych. Nowa funkcjonalność została stworzona wspólnie ze „Square” producentem specjalizującym się w mobilnych płatnościach.

Aby używać Snapcash’a potrzeba zlinkować kartę Visa lub MasterCard z Snapchat’owym kontem. Wszystkie dane konta przechowywane są na serwerach Square’s, więc jeśli chodzi o bezpieczeństwo nie ma żadnych obaw. Operacja wysyłania pieniędzy sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków, wpisujemy kwotę jaką chcemy wysłać i zatwierdzamy zielonym przyciskiem Snapcash.  W przypadku, gdy osoba do której wysyłamy pieniądze nie ma podłączonego konta bankowego do Snapchat’a pieniądze są zwracane w ciągu 24 godzin do osoby zatwierdzającej transfer.

Aktualnie Snapcash jest dostępny tylko dla mieszkańców US, którzy ukończyli 18 rok życia i posiadają kartę debetową.

Poniżej filmik prezentujący wprowadzenie do Snapcash’u.

Źródło: http://www.techspot.com/

Mateusz Szewc

Cześć! Nazywam się Mateusz, jestem założycielem i redaktorem naczelnym Tech4Us. Mam nadzieję, że dzięki Naszej stronie szeroko pojęta technologia będzie jeszcze bardziej przyjazna i zrozumiała Nam wszystkim, a nasza praca spotka się z Państwa aprobatą i zainteresowaniem. Po za światem technologii interesuję się sportem, lotnictwem i podróżowaniem. Zapraszam do Naszego świata technologii. :-)

  • Cinek

    Czyli już o krok do płacenia za sexting 😉 Mobilny ShowUp is comming 😉

  • Mateusz Szewc

    Dokładnie tylko na razie możemy płacić $$$. 🙂